Bilder Armbandsur, Rado, Swiss Made.
Armbandsur, Rado, Swiss Made.
Total längd 16,5cm,
Boettstorlek 27 X 20 mm,
Förekommer skador på glaset se bild resten bruksslitage,
Ej funktions testad