Auktioner Klockor & Ur Armbandsur, Rado, Swiss Made.

Bilder Armbandsur, Rado, Swiss Made.

Armbandsur, Rado, Swiss Made.

425 SEK

Värdering: 100 SEK

Total längd 16,5cm,
Boettstorlek 27 X 20 mm,
Förekommer skador på glaset se bild resten bruksslitage,
Ej funktions testad

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88