Auktioner Möbler CLUBFÅTÖLJER, ett par, Swedish Grace, 1920/1930-tal

Bilder CLUBFÅTÖLJER, ett par, Swedish Grace, 1920/1930-tal

CLUBFÅTÖLJER, ett par, Swedish Grace, 1920/1930-tal

6000 SEK

Värdering: 12 000 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

BYRÅ 3 lådig, 1800 tal. H:73x 77x 38cm (bakstycke saknas, bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Värmland

ETAGEHYLLA, 18-1900 tal, H: 111x 53x 37cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Värmland

Slutar om 2 minuter

GOLVUR 1900 tal. H:210x 44x 26cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Värmland

Slutar om 4 minuter

GASOLFLASKA H:50cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Värmland

Slutar om 6 minuter