Auktioner Övrigt STIG LINDBERG (1916-1982), form, "Prunus", Gustavsberg

Bilder STIG LINDBERG (1916-1982), form, "Prunus", Gustavsberg

STIG LINDBERG (1916-1982), form, "Prunus", Gustavsberg

500 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

FÅTÖLJER, 1 par, Skandiform, 2000-tal

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 39 minuter

FÅTÖLJ, Mio, samtida

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 39 minuter

PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad

Värdering: 600

Bud: 200 SEK

Östergötland

Slutar om 41 minuter

FAT PÅ FOT SAMT 1 PAR VASER, nysilver, tidigt 1900-tal

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 41 minuter