Auktioner Speglar Spegel barockstil sent 1800-tal

Bilder Spegel barockstil sent 1800-tal

Spegel barockstil sent 1800-tal

300 SEK

Värdering: 200 SEK

hopplister i svart trä, dekor i förgylld punsad mässing i relief, fasettslipat mittglas, uppsvängt krön med lejondekor, 93x59

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 60 SEK

Bohuslän

Slutar om 20 timmar 7 minuter

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän

Slutar om 20 timmar 7 minuter

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Bohuslän

Slutar om 20 timmar 7 minuter

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän

Slutar om 20 timmar 7 minuter