Bilder Edvin Öhrström, vas, Ariel, Orrefors
Signerad Orrefors Ariel 574 Edvin Öhrström. Höjd 15, diameter ca 12 cm.
Invändig spricka. Repor undertill.
Slutar om 12 timmar 53 minuter