Auktioner Speglar Spegel Signerad Eric Wahlberg med stockholms hallstämpel 125x44 cm

Bilder Spegel Signerad Eric Wahlberg med stockholms hallstämpel 125x44 cm

Spegel Signerad Eric Wahlberg med stockholms hallstämpel 125x44 cm

13 timmar 15 minuter

2024-05-18 11:00

SEK

Värdering: - SEK

Limmareds Auktionshall, c/o Antikvariat Tranan

Storgatan 40
514 41 Limmared
Västergötland

tranan@antikvariattranan.se
Tel: 070-531 18 03

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 60 SEK

Bohuslän

Slutar om 16 timmar 44 minuter

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Bohuslän

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän