Auktioner Mattor & Textil RÖLAKANSMATTA, 1900-talets mitt

Bilder RÖLAKANSMATTA, 1900-talets mitt

RÖLAKANSMATTA, 1900-talets mitt

10 timmar 50 minuter

2024-05-18 11:11

3600 SEK

Värdering: - SEK

dubbelvävd, 240 x 164 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

parti PARFYMFLASKOR

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Värmland

parti FISKEDRAG

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Värmland

Slutar om 1 minut

TÅGVAGNAR Märklin Längsta L:22 cm (bruksslitage, defekter förekommer)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Värmland

Slutar om 3 minuter

KORGAR Vita 40*28 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Värmland

Slutar om 5 minuter