Auktioner Allmoge Väggbonad, allmoge, daterad 1780, signerad HND.

Bilder Väggbonad, allmoge, daterad 1780, signerad HND.

Väggbonad, allmoge, daterad 1780, signerad HND.

400 SEK

Värdering: 50 SEK

Längd: 180 cm.
Bredd: 59 cm.

Bruksskick. Skador och äldre lagningar förekommer.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

4 TRÄFÅGLAR "VETTAR" 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

SAMLING ÄLDRE LÅS, 13 ST, TIDIGT 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 550 SEK

4 TRÄSKRIN, BL.A LACKARBETE KINA, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

5 BJÄLLROR/KLOCKOR SAMT EN DÖRRKLÄPP, METALL

Värdering: 200

Bud: 0 SEK