Auktioner Glas Vas, Edward Hald för Orrefors

Bilder Vas, Edward Hald för Orrefors

Vas, Edward Hald för Orrefors

9400 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Graal. Med dekor av fiskar. Signerad och numrerad "nr.1520B".

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90

CARTIER, Must De Cartier, laukku

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 12 timmar 23 minuter

CELINE, käsi-/olkalaukku, nahkaa

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

3 kpl SALVATORE FERRAGAMO, laukkuja

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Pöytäkello, messinkiä

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland