Auktioner Musik Dragspel

Bilder Dragspel

Dragspel

3 timmar 53 minuter

2024-05-18 18:04

125 SEK

Värdering: 20 SEK

Några Knappar saknas!

Järnforsens Auktionshall

Prästnäs
570 81 Järnforsen

mikaelnibelius@gmail.com
Tel: 073-181 10 57

ELGITARR, Bach, modell efter Les Paul

Värdering: 100

Bud: 300 SEK

Slutar om 6 dagar

VIOLIN, med 2 stråkar, 1900-tal

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 dagar

FIOL MED STRÅKE, osignerad

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 dagar

Bordsgrammofon tidigt 1900-tal

Värdering: 200

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 7 dagar