Bilder OLJA PÅ PANNÅ. Kyrkomålning. 1700-tal.
OLJA PÅ PANNÅ. Kyrkomålning. 1700-tal.
Förlaga troligen från 1500-talets Flandern. Bildmått 70x60 cm.