Auktioner Konst & Grafik OLJA PÅ PANNÅ. Otydligt signerad. Tjeckien. Potatisplockare.

Bilder OLJA PÅ PANNÅ. Otydligt signerad. Tjeckien. Potatisplockare.

OLJA PÅ PANNÅ. Otydligt signerad. Tjeckien. Potatisplockare.

300 SEK

Värdering: 300 SEK

Ram stämplad Austerlitz. Bildstorlek 27x35 cm.

Ingelmark Antik och Design AB

Lummelundsväg 49 A
621 41 Visby
Gotland

info@ingelmark.se
Tel: 0498-24 99 90, 0705-94 61 07