Bilder Boris Ninemae, olja på duk, "Varm skördedag"
Signerad.
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Östergötland
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Östergötland
Slutar om 1 minut
Slutar om 2 minuter