Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, surrealistisk figur
Signerad och daterad 1969.
Slutar om 1 minut
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värmland
Slutar om 3 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Värmland
Slutar om 5 minuter