Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på duk, surrealistisk figur

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, surrealistisk figur

Oidentifierad konstnär, olja på duk, surrealistisk figur

18 timmar 5 minuter

2024-05-19 17:00

500 SEK

Värdering: - SEK

Signerad och daterad 1969.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

LERFAT H:13 cm D:37 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Värmland

Slutar om 1 minut

SNURRBRICKA D:38 cm, LJUSLYKTA, IGELKOTTAR, SKÅL & BAGGAR

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Värmland

Slutar om 3 minuter

FAT, SKÅL 12+1 & TALLRIKAR 12+1 Magnor "Polar" Dessertskålar D:12,5 cm

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Värmland

Slutar om 5 minuter

CARTIER, Must De Cartier, laukku

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 13 timmar 5 minuter