Auktioner Konst & Grafik EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000.
Bilder EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000.
EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000.
Rammått: 51x71cm.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Värmland